• kontakt@spacegallery.com.pl

ul. Strzegomska 46, Wrocław

802 564 458

Gdzie zorganizować wyjazd firmowy?

Gdzie zorganizować wyjazd firmowy?

Wybór miejsca na organizację firmowego wyjazdu może okazać się trudny – lokalizacja powinna uwzględniać część kraju, w której się znajdujemy, oraz ułatwiać zapewnienie dodatkowych atrakcji. Najczęściej tego rodzaju imprezy trwają dwa-trzy dni, czas jest więc ograniczony. W Polsce odnajdziemy jednak wiele zakątków, które będą idealną scenerią firmowego wyjazdu – pozwolą na odpoczynek i zachwycą widokami.

Mazury
Niemal każdy profesjonalny event menager organizował firmową imprezę na Mazurach. Jest to bardzo popularna lokalizacja ze względu na piękne widoki, kojącą przyrodę i żeglarskie atrakcje. Przez kilka dni pracownicy będą mogli odpocząć od zgiełku miasta, spędzić czas na integracyjnych spotkaniach oraz spróbować swoich sił w regatach. Nie ma obaw, że pojawią się narzekania na zbytni wysiłek, jakiego wymagałby na przykład wyjazd w góry; uczestnikom nie grozi także nuda. Szczególnie mieszkańcy Warszawy chętnie wybiorą Mazury jako miejsce firmowego wyjazdu – odległość od Giżycka to w tym przypadku niewiele ponad 200 km.

Półwysep Helski
Wyjazd nad morze zawsze jest dużą atrakcją, a Półwysep Helski to szczególnie urokliwe miejsce nad Bałtykiem. Oprócz pięknych widoków oferuje także doskonałe warunki do uprawiania sportów wodnych, co znacząco urozmaici wyjazd. Kitesurfing, windsurfing oraz wakeboarding mogą być atrakcyjne nawet dla osób, które wcześniej nie miały okazji spróbować tego typu aktywności.

Beskid Sądecki
Mieszkańcom południowej części Polski trudniej zorganizować wyjazd nad morze czy mazurskie jeziora. Jednak ich najbliższa okolica również stwarza warunki do zaplanowania pełnego wrażeń wyjazdu firmowego. Beskid Sądecki to łagodne wzgórza, przez które przebiega rzeka Poprad – zapewnia to urokliwe widoki, trasy piesze o niewysokim stopniu trudności oraz możliwość organizacji spływu kajakowego. Wiele możliwych wariantów wypoczynku pozwoli dostosować program wyjazdu do oczekiwań i możliwości pracowników.

Pojezierze Lubuskie
Nie zawsze trzeba wybierać najpopularniejsze turystyczne kierunki, by zorganizować atrakcyjny wyjazd firmowy. Pojezierze Lubuskie jest zdecydowanie mniej oblegane niż wymienione wcześniej rejony Polski, ale także charakteryzuje się urokliwymi widokami i możliwością uprawiania sportów wodnych. Szczególnie kajakarstwo rozwija się na tym terenie bardzo intensywnie i wartko skorzystać z lokalnej oferty.

Udostępnij:

Zobacz