• kontakt@spacegallery.com.pl

ul. Strzegomska 46, Wrocław

802 564 458

Pomysły na zagraniczny wyjazd firmowy

Pomysły na zagraniczny wyjazd firmowy

W epoce tanich lotów i otwartych granic nic nie stoi na przeszkodzie, by wyjazd firmowy uczynić niezapomnianą zagraniczną wycieczką. Wiele osób poznaje Polskę na własną rękę i dobrze orientuje się w lokalnych atrakcjach; wyjazd nieco dalej może zaskoczyć i na długo zapaść w pamięć. Nie należy bać się naprawdę oryginalnych i często kontrowersyjnych kierunków – profesjonalne biura podróży sprostają wymaganiom nawet bardzo wybrednych.

Dubaj – dla wszystkich biznesmenów
Wysokie temperatury i znaczna odległość nie powinny zniechęcać przed odwiedzeniem Dubaju. Nowoczesne miasto jest światowym ośrodkiem biznesu – luksus i wielkie pieniądze szejków to pierwsze skojarzenia, jakie wiążą się z Dubajem. Wyjazd będzie okazją do odwiedzenia egzotycznego regionu świata, ale także może stanowić motywację do efektywnej pracy.

Japonia – spotkanie z fascynującą kulturą
Wyjazd do Japonii to marzenie wielu osób, które fascynują się tamtejszą kulturą. Niezależnie jakie miasto wybierzemy, na pewno nie zabraknie wrażeń, nieporównywalnych z tym, co oferują odwiedziny w europejskich krajach. Wizyta w dzielnicy samurajów w Kurashiki, zobaczenie życia gejsz w Kioto, a do tego jeszcze oryginalna japońska kuchnia sprawią, że żaden z pracowników nie będzie narzekał na nudę.

Grenlandia – ekstremalne warunki sprzyjające integracji
Skuta lodem największa wyspa świata także jest kierunkiem integracyjnych wyjazdów firmowych. Na początku taka propozycja może być szokująca, ale jeśli dojdzie do skutku na pewno pozostaje w pamięci. Wybierając Grenlandię, trzeba liczyć się z tym, że tylko część czasu spędzimy na świeżym powietrzu – na przykład organizując wycieczkę psim zaprzęgiem. Wiele godzin pracownicy spędzą wspólnie w hotelu, co stworzy im możliwość bliższego poznania. To dobra opcja także dla bardzo zgranych zespołów, których członkowie lubią spędzać ze sobą czas także mniej aktywnie.

Nowa Zelandia – tematyczna wycieczka śladami Hobbita
Książki J. R. R. Tolkiena mają wiele wiernych czytelników – jeśli wśród nich są pracownicy firmy, warto zaproponować im niezapomnianą wycieczkę w plenery znane z filmu. Oferta turystyczna jest bardzo szeroka i wykorzystuje motywy z książki. Nawet osoby sceptyczne wobec literatury fantasy ulegną czarowi nowozelandzkich krajobrazów. Dla największych fanów Tolkiena biura turystyczne organizują nawet możliwość wrzucenia kopii pierścienia w sam środek wulkanu.

Udostępnij:

Zobacz